מתנה עם תמונה – מזכרת מלאה ברגש | חיוך ותמונה
מתנה עם תמונה – מזכרת מלאה ברגש

מתנה עם תמונה – מזכרת מלאה ברגש

מתנה עם תמונה – מזכרת מלאה ברגש

כל אחד מאיתנו מצא את עצמו מתישהו מתלבט מה להעניק לחבר, בן משפחה או לבת הזוג כמתנה ליום ההולדת, ליום הנישואין או פשוט לקראת החג. מזרי פרחים גדושים ועד לשוקולד מתוק, מכלי חדש להוסיף לארון המטבח ועד לספר מסקרן, אף מתנה היא לא באמת אישית ומוכיחה מחשבה. רכישת מתנה עם תמונה אישית מצחיקה, מרגשת ומיוחדת של מקבל המתנה או של שניכם ביחד, היא מזכרת שתלך עם אותו אדם לאורך שנים.

לבחור מתנה עם תמונה – מתוך שפע רעיונות

היום תמצאו שפע של רעיונות ליצירת מתנה שעליה מוטבעת תמונה כלשהי לפי בחירתכם. מסטים של מצעים ועד לכוסות קפה, מכרית מתוקה ועד ללוח שנה מושקע לכבוד ראש השנה. האפשרויות הן לגמרי בלתי מוגבלות והיום אפשר בקלות ליצור מתנה עם תמונה ממוצרים שכולנו מכירים ומשתמשים בהם. התוצאה היא פריט שהוא רק שלכם – כלומר, רק של מקבל המתנה. אישי, מחושב ובעיקר מרגש.

איך בוחרים מתנה למישהו שאוהבים?

לא פשוט לבחור מתנה למישהו שאוהבים, בעיקר אם מדובר במתנה עם תמונה אישית. כדאי לבחור תמונה מיוחדת, שמתעדת רגע מצחיק ביחד, סיטואציה מרגשת או אירוע ששניכם זוכרים לטובה. תמונה אישית יותר שהיא לא סתם פורטרט מזדמן של המצולם תהפוך את המתנה להרבה יותר מיוחדת. בנוסף, כדאי לשלב לצד התמונה משפט מרגש, ברכה או כל מלל אחר שאתם חושבים שידבר אל מקבל המתנה.

שימושית ומרגשת – מתנה מושלמת

כשבוחרים מתנה עם תמונה כדאי לזכור שהיא צריכה לשמש את מקבל המתנה ולכן לנסות לחשוב על פריט שיכול להיות שימושי ביומיום ושאפשר להדפיס עליו תמונה שתהפוך אותו לקצת יותר אישי. במקום לקנות סט כריות מעוצב אפשר להפוך את הכריות לאישיות באמצעות תמונות שלו ושלה, עם כיתוב משעשע. במקום שעון קיר מחנות פריטים לבית לרכוש שעון ולהדפיס עליה תמונה של הנכדים. השילוב המעולה בין שימושיות ורגש הופך מתנה עם תמונה למושלמת.  
מתנה עם תמונה היא בסופו של דבר פיסה של זכרון. אנחנו לוקחים תמונה שהנציחה רגע מאושר, שמבטאת אהבה ושמחה, או שפשוט הצלחנו לאגד בה את כל המשפחה כולה, את הנכדים או את הילדים כולם ולהפוך אותה לפריט שימושי לבית שכיף לקבל במתנה.

 

שתף פוסט זה

תגובות