שעון עם תמונה – מתנה שימושית לכל בית | חיוך ותמונה
שעון עם תמונה – מתנה שימושית לכל בית

שעון עם תמונה – מתנה שימושית לכל בית

שעון עם תמונה – מתנה שימושית לכל בית

יש מתנות שתמיד כיף לקבל. הן כאלו שמדברות ישר אל הלב, מזכירות לנו רגעים טובים, נמצאות שם תמיד כדי לגרום לנו לחייך. שעון עם תמונה אישית, משפחתית או זוגית הוא מתנה כזה. הוא ניצב על הקיר מולנו בכל שעה ומזכיר לנו את מי שאנחנו אוהבים. ליום הולדת, לחגיגת יום נישואין, לסבא וסבתא לכבוד החג או לכל אדם אחר שאתם אוהבים, שעון שמודפסת עליו תמונה אישית, אליה מתווספת ברכה מיוחדת, הוא מתנה שימושית שכיף לקבל.

שעון עם תמונה – ואיך בוחרים את התמונה הנכונה?

הסוד במתנה מודפסת מוצלחת היא בחירת תמונה נכונה. לא מספיק פשוט לדפדף באלבום או בתמונות בתיקייה במחשב ולבחור תמונה מזדמנת. כדאי לחשוב על תמונה שמתעדת רגע מרגש, תמונה שמחה, תמונה שבה אותו אדם שמקבל את המתנה יזהה אושר והתרגשות. אם מדובר למשל במתנה לסבא וסבתא לכבוד החג, בחרו תמונה שבה הנכדים שמחים וצוחקים. אם מדובר במתנה לבן או בת הזוג, כדאי לבחור בתמונה שמבטאת רגע רומנטי מושלם.

למה דווקא שעון?

למה בכלל לבחור שעון עם תמונה כשבחנויות אפשר למצוא שפע של מוצרים שאפשר להדפיס עליהם תמונה ולהפוך למתנה אישית. שעון הוא פריט שימושי שכל אחד צריך בבית או במשרד. הדפסה על שעון הופכת פריט שימושי למשהו שיש בו נימה אישית ומיוחדת. בניגוד לעוד תמונה ממוסגרת או לעוד שעון מעוצב מחנות כלי בית, השילוב בין שעון ותמונה אישית הופכת אותו לפריט שתמיד יזכיר את המתנה, את הכוונה שמאחוריה ואת האנשים שאוהבים.

מזכרת שנמצאת מול העיניים

עוד יתרון של מתנה כמו שעון עם תמונה היא העובדה שהוא תמיד מול העיניים. כשאנחנו מעניקים למישהו שעון שניתן לתלות על הקיר בבית או במשרד אנחנו מנציחים את הזכרון של המתנה, את ההתרגשות שהייתה מאחוריה וגם את המילים שבחרנו לכתוב עליה והתמונה שיש בה רגע מיוחד. כל אלו הופכים למשהו שנמצא שם תמיד, שכיף להסתכל עליו ולשאוב ממנו הרבה אהבה וכוונות טובות. זו מזכרת מושלמת מרגעים יפים שנמצאת מול העיניים.

כל בית וכל משרד צריכים שעון שיראה את השעה בקלות, בחירה במתנה כמו שעון עם תמונה הופכת פריט שימושי שדרוש בכל מקום למשהו שיש מאחוריו הרבה רגש וכוונה. בדיוק מה שאתם רוצים כשאתם מקבלים מתנה מיוחדת.

שתף פוסט זה

תגובות