ספל עם תמונה – מתנה שבאה מהלב | חיוך ותמונה
ספל עם תמונה – מתנה שבאה מהלב

ספל עם תמונה – מתנה שבאה מהלב

ספל עם תמונה – מתנה שבאה מהלב

יש לא מעט פעמים שבהן אנחנו עומדים מול חלונות הראווה בקניון ומתלבטים ומתחבטים באיזו מתנה לבחור. האם המתנה ההיא תהיה קצת יותר מדי אישית? ואולי דווקא זו לא מספיק אישית? אולי המתנה הזו תשעמם אותו? ואולי יש לה כל כך הרבה כאלו שעוד אחד זה כבר מוגזם? יש מתנות קטנות שעושות שמח בלב, הן תמיד שימושיות ויכולות להפוך למרגשות בזכות מסר אישי. ספל עם תמונה הוא בדיוק המתנה הזו.

למה דווקא ספל עם תמונה?

ספל עם תמונה יכול להתאים כמתנה לכל אירוע. הוא שי מעולה לחג כשהוא מתמלא בשוקולד טעים או סוכריות מתוקות עם ברכת שנה טובה או חג שמח ותמונה אישית יפה. הוא מתנה מושלמת למישהו שאוהבים ביום הנישואין או ליום ההולדת, עם תמונה שמנציחה רגע מיוחד שהוא רק של שניכם. ספל הוא מתנה נפלאה גם כשמדובר בשי שצריך להעניק למישהו קצת פחות קרוב, מהגננת בגן בסוף השנה ועד ללקוחות שלכם לכבוד ראש השנה.

כך תבחרו ספל ותמונה שיהפכו למתנה מושלמת

בדרך כלל הדפסה על ספל נעשית על ספלים בגוון לבן שיכולים לקבל את התמונה ולהפוך אותה למרכז העניינים. כדאי לבחור ספל עם תמונה שיהיה איכותי ושיחזיק מעמד לאורך זמן, מה שתלוי גם בבחירת המקום שבו תרכשו את המתנה.
אחרי שבחרתם מקום וספל מתאים, כדאי לחשוב על התמונה הנכונה. איזו תמונה תגרום להתרגשות? אולי דווקא תמונה מצחיקה? באיזה תמונה רואים את כולם בסיטואציה מרגשת או משעשעת? והאם זו תמונה שאנחנו אוהבים ומרגישים איתה בנוח? כל השאלות האלו צריכות ללוות אותנו ולהוביל לבחירת תמונה שקולעת בדיוק למטרה.

מתנה שימושית שכיף לקבל

ספל עם תמונה הוא בסופו של דבר מתנה שימושית שתמיד כיף לקבל. זהו שי שמתאים לכל כך הרבה אנשים ולשמחות רבות. בין אם מדובר בחגיגת יום הולדת, במתנה אישית לעובדים לכבוד החג, במוצר לקידום העסק או במתנה מיוחדת למישהו שאוהבים, זהו פריט שימושי שכל אחד ישמח לקבל.


אז איך הופכים ספל פשוט למתנה מרגשת ואישית? בוחרים תמונה שמתארת רגע בלתי נשכח, מוסיפים ברכה או משפט מפתח שיעלו חיוך על השפתיים ומדפיסים על גבי ספל עמיד ואיכותי. מתנה שתמיד יש לה מקום בבית או במשרד.

שתף פוסט זה

תגובות