מתנות מודפסות עם תמונה אישית – למה זה כדאי? | חיוך ותמונה
מתנות מודפסות עם תמונה אישית – למה זה כדאי?

מתנות מודפסות עם תמונה אישית – למה זה כדאי?

מתנות מודפסות עם תמונה אישית – למה זה כדאי?

תקופת הקיץ מביאה איתה לא מעט התלבטויות שקשורות לבחירת מתנות. צריך לקנות מתנה לגננת בסוף השנה, חייבים להתחיל להתכונן לראש השנה המתקרב ולא פספסנו לרגע גם את טו' באב. לצד כלי האוכל וההגשה, סט המצעים המהודר, הספר החדש שחייבים לקרוא או כל מתנה שגרתית שלא השקעתם בה מחשבה בעבר, אפשר למצוא היום שפע של מוצרים שהופכים בקלות למתנות מרגשות. מתנות מודפסות עם תמונה אישית של בן או בת הזוג, הילדים, הנכדים או החברים הכי טובים. אז למה זו בחירה מעולה?

הדפסה על מתנה – מסר אישי ומזכרת לשנים

כשאנחנו בוחרים להעניק מתנות מודפסות עם תמונה אישית אנחנו בעצם יוצרים ומתעדים זכרון טוב. זכרון מרגש עם תמונה של כולם ביחד, רק שנינו אוהבים ומאושרים, כל הנכדים ברגע נדיר של ביחד או פשוט טיול משפחתי שהכי נהנינו בו בעולם. את התמונה הזו, שבוחרים בקפידה, משדכים עם פריט שכיף להשתמש בו או להניח אותו במקום מפתח בבית. כך נוצרת מזכרת מרגשת ומתנה שיש בה ללא ספק מסר אישי מרגש.

מתנות מודפסות עם תמונה אישית – איך בוחרים בפריט הנכון?

בחנויות המתמחות אפשר למצוא היום אינספור אפשרויות למתנה שימושית ומרגשת. מצעים, כריות, כוסות, לוחות שנה, שעונים, כלי קרמיקה, מחזיקי מפתחות, סינרים, חולצות ואפילו בגדים תחתונים. כמעט כל מוצר טקסטיל או מוצר לבית אפשר להפוך היום למתנה שהיא גם מזכרת מושלמת מרגע מיוחד. כדאי לבחור מתנות מודפסות עם תמונה אישית שישמשו את מקבל המתנה לאורך זמן או כאלו שאפשר להציג לראווה בגאווה.

לא לוותר על מסר אישי

לצד בחירת פריט מתאים ובחירת התמונה המתאימה, חשוב להשקיע ולהוסיף ברכה מיוחדת עם מסר אישי. הדפסה של תמונה בלבד, מרגשת ככל שתהיה, בלי שום אזכור, ברכה או אפילו משפט מפתח מיוחד תהפוך את המתנה למאולצת ובלי קסם. כדאי לכתוב ברכה קצרה, משפט שמאפיין את מקבל את המתנה ואפילו פשוט להגיד "יום הולדת שמח" או "אוהב אותך". השילוב בין הפריט, התמונה הנכונה והמסר הנכון הופך את המתנה לאישית יותר והרבה יותר מרגשת.


מתנות מודפסות עם תמונה אישית הן הדרך החדשה להגיד למי שאתם אוהבים את כל הברכות המרגשות ולהראות להם שחשבתם, תכננתם והבאתם להם מתנה שבאמת מגיעה מהלב. 

שתף פוסט זה

תגובות