מתנה לאבא – האתגר הכי גדול שיש | חיוך ותמונה
מתנה לאבא – האתגר הכי גדול שיש

מתנה לאבא – האתגר הכי גדול שיש

מתנה לאבא – האתגר הכי גדול שיש

יש אנשים שקל לקנות להם מתנה ויש כאלו שאנחנו מחפשים להם בכל שנה מתנה בנרות. סקר קצר שנעשה יגלה שהורים מעוררים אתגר לא קטן כשמדובר בקניית מתנה. קניית מתנה לאבא היא מסובכת בדרך כלל. איש שיש לו כבר כמעט הכל, שבדרך כלל מקובע בתחביבים ובעיסוקים שלו ושקשה לחדש לו עם מתנה מיוחדת ויוצאת דופן. הסוד הוא לחשוב מחוץ לקופסה ולהפוך את המתנה למשהו אישי, מרגש, רק שלכם.  

איך בוחרים מתנה לאבא שתהיה מרגשת באמת?

לכל אחד מאיתנו אבא עם תכונות אופי משלו ואישיות שמאפיינת אותו. הוא מצחיק, הוא סקרן, הוא רציני, הוא מתמוגג מהנכדים, יש לו תחביבים מיוחדים. אם אתם מתלבטים מה לקנות לאבא כמתנה, הסוד הוא לחשוב אישי. מתנה אישית היא תמיד מתנה טובה יותר מכל פריט סמלי או כללי שתמצאו בחנות. כדאי לבחור מתנה שיש בה מסר אישי, שמתעדת ומתקשרת לרגעים מיוחדים שחלקתם יחד או שמשמשת מזכרת קבועה לדברים הטובים שיש לכם כמשפחה.

זכרון טוב שהוא רק בשבילו

אחת המתנות הכי טובות שאפשר לרכוש עבור אבא היא מוצר מודפס עם תמונה. מתנה עם תמונה יכולה להזכיר רגע משפחתי מיוחד שאסור בשום אופן לשכוח. זו מתנה שעוסקת בלתעד את כל הנכדים ביחד במזכרת אחת שתמיד תהיה שם בשבילו או מנציחה רגע מצחיק שתמיד גורם לכם להתגלגל מצחוק ולומר "אויש, איזה אבא זה!". כדאי לחשוב על פריט שיכול להפוך למזכרת מיוחדת ולכן אין מתנה לאבא שהיא מושלמת יותר מאשר פריט עם תמונה שלכם. הוסיפו על הפריט המודפס גם משפט מיוחד, ברכה מרגשת או כל מלל אחר שמדבר אל הלב.

פתאום לא קשה למצוא מתנה לאבא

אם הרעיון של מתנה עם תמונה מודפסת קולע בדיוק למה שאתם מחפשים, לא תהיה לכם בעיה למצוא מתנה מושלמת. אפשר להדפיס היום תמונה מיוחדת עם ברכה וגרפיקה ייחודית על פריטים רבים שיהיו גם שימושיים. משעון ועד למחזיק מפתחות, מספל עם תמונה שאפשר לשתות בו קפה על הבוקר ועד לפיג'מה ללכת איתה לישון. מלוח שנה מהודר שייתלה במשרד של אבא ועד לתמונה מהודרת במסגרת יפה שתמיד תזכיר לו עד כמה אתם אוהבים.

מתנה לאבא היא כבר לא אתגר. תחשבו יצירתי, אישי, מרגש ומשפחתי ותקבלו שפע של רעיונות נהדרים.

שתף פוסט זה

תגובות