מתנות מיוחדות | חיוך ותמונה
מתנות מיוחדות

מתנות מיוחדות

מתנות מיוחדות

כל אדם אוהב לקבל מתנה, במיוחד אם המתנה היא מיוחדת ואישית. מתנות הן דרך נפלאה להביע אהבה ו/או הערכה לאדם חשוב בחיים. אפשר להעניק מתנות מיוחדות ביום ההולדת, ביום הנישואין, בחגים ובכל אירוע חשוב אחר. לפעמים, לא צריך סיבה מיוחדת כדי להפתיע אדם יקר ללבכם עם מתנה מקורית ומושקעת.

איפה אפשר להזמין מתנות מקוריות ומיוחדות?

אם אתם מחפשים מתנות מיוחדות כדאי להגיע לחנות "חיוך ותמונה", החנות ממוקמת במרכז ראשון לציון, בקניון הזהב. אם אתם גרים רחוק או מתקשים להגיע לחנות, אפשר להזמין מתנה מקורית ומיוחדת גם באמצעות האתר. לאחר ההזמנה ושליחת התמונה להדפסה על הפריט הנבחר, משלמים באמצעות כרטיס אשראי ותוך שני ימי עסקים מקבלים את המתנה באמצעות שליח על לבית.

רעיונות למתנות מיוחדות ומרגשות

בחירת מתנה לאדם חשוב בחיים אינה דבר של מה בכך, יש שפע רעיונות ומוצרים לכן עלולים להתבלבל ולהתקשות לקבל החלטה. בעזרת הצוות המנוסה והמקצועי של חנות המתנות "חיוך ותמונה", תוכלו גם אתם לקבל החלטה במהירות, לבחור תמונה להדפסה מהסמארטפון או מהתקן אחר, ותוך זמן קצר תקבלו את המתנה ותוכלו להעניק אותה.

בחנות המתנות בראשון לציון תוכלו לבחור מתנות מקוריות וייחודיות מתוך קטגוריות רבות, ביניהן:

מוצרי יודאיקה, ספרי תהילים וחמסות

מוצרי נייר כמו יומן שנה, פוסטר, יומן אישי עם כריכה מהודרת וכדומה

כריות נוי, דובים בשלל גדלים ועיצובים ועוד

מוצרי טקסטיל כמו חולצות, כובעים, מגבות וחלוקי רחצה

שלטים לדלת, למשרד וכיוצא בזה

שעוני קיר בעיצוב יוקרתי עם הדפסה אישית

פאזלים עם תמונה שאתם בוחרים

מגוון מוצרים לרכב עם הדפסה אישית

מגן לסלולר עם הדפסה מקורית

כדאי לדעת כי הדפסת תמונה על המתנה משדרגת את המתנה והופכת אותה לאישית ולמיוחדת. לכן, כדאי לבחור מתנה מקורית ולהדפיס עליה תמונה מיוחדת, כדאי לעיין ברשימת המתנות באתר כדי לבחור את הפריט המתאים ביותר עבורכם.

 

שתף פוסט זה

תגובות