מתנה לאמא – איך בוחרים את המתנה המושלמת? | חיוך ותמונה
מתנה לאמא – איך בוחרים את המתנה המושלמת?

מתנה לאמא – איך בוחרים את המתנה המושלמת?

מתנה לאמא – איך בוחרים את המתנה המושלמת?

אחד האנשים שהכי קשה לקנות להם מתנה היא דווקא האישה הכי קרובה אליכם – אמא. אנחנו יודעים מה יש לה במטבח, אילו כלים היא קנתה או קיבלה, כמה תכשיטים יש לה בקופסת התכשיטים ואיזה ספרים היא אוהבת לקרוא. ובכל זאת, ביום ההולדת, לכבוד החג או סתם כשמתחשק לפנק את האישה המיוחדת הזו אנחנו מגלים עד כמה קשה למצוא מתנה לאמא שתהיה גם מרגשת, גם מפנקת וגם תשאיר טעם של עוד. איך בוחרים את המתנה המושלמת לאמא היקרה? הנה כמה טיפים בשבילכם.

בוחרים מתנה לאמא שיש בה קודם כל כוונה

כשמדובר במתנה לאמא לא תמיד צריך לחשוב על פרקטיות ושימושיות. הרגש הוא מה שקובע ולכן מאחורי מתנה לאמא צריכה להסתתר כוונה אמיתית. מתנה כזו שתזכיר לה בכל פעם מחדש שחיפשתם, בדקתם, ביררתם ובחרתם עבורה מתנה עם כוונה. אמא שלכם תעריך הרבה יותר מתנה עם תמונה מרגשת או ברכה שמדברת מהלב מאשר חפץ שבחרתם בחנות בלי מחשבה.

כמה רעיונות למתנות שאימהות אוהבות

בניגוד למה שאתם חושבים, אמא שלכם לא מסתכלת על מחיר המתנה או על הגודל שלה, אלא בעיקר על מה שמסתתר מאחוריה. כדאי לבחור מתנה לאמא שיש בה איזשהו אלמנט אישי, כך למשל מתנה מודפסת עם תמונה משפחתית וברכה אישית תהיה הרבה יותר מרגשת מכל סט כלים או תכשיט שבחרתם בחנות התכשיטים, יש בזה קסם מיוחד שהופך את הפריט לשלכם, משפחתי, מרגש ומשמש כמזכרת לרגעים יפים. רעיון נוסף הוא לקחת את אמא לבילוי משותף במקום לתת מתנה פיזית. בילוי בספא, הצגת צהריים של סרט שהיא רצתה לראות או ארוחת בוקר מפנקת. אפשר גם לשלב בין שני הרעיונות.

מתנה שכולה משפחתיות ושמחה

אין מתנה לאמא שהיא תעריך יותר מאשר משהו שמנציח את המשפחה כולה, את הנכדים או את הרגעים הכי יפים שלכם ביחד. מתנה שמדברת על המשפחה שלכם, מספרת סיפור אישי ומראה המון אהבה וכוונה היא מתנה ששווה הרבה יותר מכל שי יוקרתי.
אז מה צריך לזכור כשיוצאים לחפש מתנה לאישה שילדה אתכם? לבחור בפריט שיש לו קישור משפחתי או אישי, שמדבר אל אמא שלכם ובעיקר אל הרגש שלה ושיישאר כמזכרת שאומרת עד כמה אתם אוהבים ולא תפסיקו לאהוב. זו מתנה שתגרום לכל אמא לחייך.
 

שתף פוסט זה

תגובות