מתנות למורה | חיוך ותמונה
מתנות למורה

מתנות למורה

מתנות למורה

רוצים לשמח את המורה, לקנות לה מתנה שמוקירה תודה על תקופה או לשמח אותה לכבוד יום הולדתה? לעיתים קרובות אנו רוצים לקנות מתנה, אך לא יודעים איך לבחור במתנה מתאימה שבטוח תקלה לטעמה של המורה. כמה רעיונות מעולים למתנות למורה:

 

הכרת תודה למורה

אם אתם מחפשים להוקיר תודה למורה על תקופה, בשמכם או בשם כל הכיתה, אחת הדרכים הטובות ביותר, היא מתנה עם כיתוב קצר של ברכה על גבי זכוכית, אבן או מסגרת יפה. ברוב הפעמים כמה מילים מרגשות, כנות שמגיעות מהלב, הם הרבה יותר מחפצים או מתנות אחרות. אם תקנו למורה תמונה או מזכרת יפה המכילה ברכה מרגשת שהיא תוכל לתלות על הקיר ומדי פעם לראות ולהיזכר, אין ספק שתחממו לה את הלב.

 

תמונות:

אפשרות נוספת למתנה מרגשת היא שימוש בתמונה. תכלו לשים תמונה של כל תלמידי הכיתה, או תמונה אישית יחד עם המורה או כל תמונה אחרת שתשמח אותה. על תמונה תמיד אפשר גם להוסיף כיתוב מרגש, אך התמונה עצמה, היא מזכרת לכל החיים ומתנה בעלת ערך סנטימנטלי שתמיד תזכיר למורה תקופה ישנה ותעורר בה תחושה של הערכה.

 

מתנה שימושית וגם מרגשת:

אחת הדרכים היפות ביותר להעניק מתנה למורה, היא להעניק מתנה שימושית ויחד עם זאת בעלת ערך סנטימנטלי. לדוגמא, שעון עם תמונה של כל הכיתה או שעון שמאחוריו כיתוב אישי והקדשה. לחילופין, ספל, עם הקדשה או קנקן עוגיות שמוקדש אישית, אותו תכלו למלא בעוגיות מתוקות ומשמחות.

 

אם אתם מחפשים משהו שיהיה שימושי למורה, תכלו לקנות סט כלי כתיבה עם הקדשה אישית, מחברת או יומן עם תמונה כיתתית. למעשה, האפשרויות הם רבות ואפשר גם לחפש מתנות למורה, בקטלוג המציע שלל אפשרויות ורעיונות מקוריות למתנות.

 

שתף פוסט זה

תגובות