מתנות לנסיעה | חיוך ותמונה
מתנות לנסיעה

מתנות לנסיעה

מתנות לנסיעה

לקראת נסיעה של חבר קרוב או קרוב משפחה, תרצו להעניק מתנה שתשלח אותו לדרך צלחה עם תחושה נעימה והרבה אהבה. למתנה לקראת נסיעה, יש משמעות עמוקה והיא מהווה חלק מרכזי בתהליך של פרידה. יתרה מכך, מתנה לנסיעה יכולה להפוך למזכרת ולהיות משמעותית גם אחרי תקופה ארוכה.

 

מה קונים לנסיעה?

בשונה ממתנות רגילות, מתנה לנסיעה היא קצת שונה. תחילה, מומלץ לקנות מתנה שאינה תופסת מקום רב וכך, בקלות ניתן לקחת אותה בתיק הנסיעה והיא לא מכבידה. בהמשך, מתנה לנסיעה היא בעלת ערך סנטימנטלי נוסף ופעמים רבות מלווה גם לפרידה זמנית מאדם שאותו אוהבים. לכן, מומלץ לבחור במתנה שמצד אחד תהיה מיוחדת ומרגשת, מצד שני לא תכביד על התיק ואולי אפילו תהיה שימושית.

 

רעיונות למתנות לנסיעה:

לפני שתבחרו מתנה, תרצו להתאים אותה לסוג הנסיעה של האדם. למשל, אם זו מתנה למי שיוצא לטיול תרמילאים מפרך בדרכים, תכלו להתאים מתנה שימושית לטיסה ונסיעות באוטובוסים. לדוגמא, כרית משענת למטוס ולנסיעות. לחילופין, אם תעניקו מתנה למי שנוסע עם מזוודה, תמונה יכולה בהחלט לעשות את העבודה.

 

תמונות לנסיעות:

כשאדם נוסע רחוק, תמונה היא המתנה הכי טובה שכן, היא מזכרת שעוזרת כל פעם להיזכר ולהתחבר. שילוב של תמונה על פריט נוסף, יכולה להפוך למתנה מושלמת לנסיעה. לדוגמא: על כרית למטוס, תמונה או כיתוב אישי או על מגבת טיולים תמונה עם הקדשה. תיק כלי רחצה הוא מתנה שימושית לכל נסיעה ועליו אפשר להוסיף תמונה או הקדשה מיוחדת ואישית.

 

אם אתם מחפשים פריט יותר קטן שבטוח לא יכביד, אפשרות מעולה למתנות לנסיעה, הם מחזיקי מפתחות עם תמונה והקדשה. מחזיק מפתחות הוא תמיד שימושי, הוא קטן ואינו תופס מקום בתיק.

 

שתף פוסט זה

תגובות