מתנות ליום האהבה | חיוך ותמונה
מתנות ליום האהבה

מתנות ליום האהבה

מתנות ליום האהבה

מתנות ליום האהבה, הן מתנות כייפיות במיוחד שמעניקים מהלב עם אהבה רבה. ליום אהבה יש שפע של רעיונות למתנות מיוחדות, מגניבות, רומנטיות ומשמחות, הכול לפי מה שמתאים לכם!

 

מתנה שמסמלת אהבה:

ליום אהבה מאוד מתאים להעניק מתנה שמסמלת ומראה על אהבתכם הגדולה לאדם החשוב לכם שתרצו לשמח ביום הזה. למעשה, אולי מפתיע לגלות שלא צריך ללכת כל כך רחוק ובעזרת בחירת המילים הנכונות, התמונות מהרגעים המרגשים בשילוב של פריט שאוהבים, אפשר להפוך מתנה למושלמת שתרגש את בן או בת הזוג ותסמל על אהבתכם הגדולה.

 

יום האהבה ותמונות:

תמונות הם משהו מיוחד במינו בשל יכולתם לעורר זיכרונות ולעלות רגשות. מראה תמונה אחת, שולח אותנו לרגע קסום וממלא את הלב באהבה במהירות. לכן, תכלו להוסיף תמונה למתנה שלכם ליום אהבה ולהפוך אותה למתנה מיוחדת ומרגשת במינה. בעזרת תמונות אפשר לעצב שפע מתנות, החל ממסגרת יפה שאפשר לתלות על הקיר בחדר או לשים במשרד ועד לקולאז' שמתאר שפע חוויות משותפות המעלות ים זיכרונות ומספר סיפור אהבה בפני עצמו.

 

לשלב תמונה עם מתנה:

אם אתם מחפשים מתנה שהיא קצת מעבר אבל עדיין מאוד מרגשת, תמונה על חפץ או פריט שאוהבים יכולה למלא את שני התפקידים. לדוגמא, חלוק רחצה עם תמונה משותפת, פריט לבוש עם תמונה שלכם או כלי מטבח, קופסא מיוחדת או כל רעיון אחר שבראשכם, יכול להפוך לאישי ומיוחד עם הוספה של תמונה מרגשת עליו.

 

להעניק מתנה עם הקדשה:

לצד כוחם הרב של התמונות, גם מילים יכולות לעשות נפלאות. כמה מילות אהבה והקדשה אישית על מתנה יסמלו על אהבה והרבה כוונה. ניתן לחרוט או להדפיס באופן מיוחד כמעט על כל דבר, הקדשה אישית שהופכת מתנה ליום האהבה, למזכרת מיוחדת במינה.

 

שתף פוסט זה

תגובות