מתנות לבת מצווה | חיוך ותמונה
מתנות לבת מצווה

מתנות לבת מצווה

מתנות לבת מצווה

אחת מנקודות הציון החשובות בחייה של נערה, הוא אירוע בת המצווה המסמל את התבגרותה והפיכתה מילדה לנערה. מתנות לבת המצווה, הם סוגיה בפני עצמה שכן זהו אירוע של פעם בחיים שבדרך כלל לא שוחכים.

 

להעניק מתנה עם כוונה לבת מצווה:

כיום, מקובל מאוד בקרב רבים לתת סכום כספי לכבוד יום הולדת בת המצווה, מאחר ובעזרת כסף ניתן להעביר מתנה בעלת ערך רב. יחד עם זאת, מתנה שבאה מהלב ועם כוונה יכולה להיות משמעותית ובעלת ערך רב יותר מכול סכם מזומן אחר. מדוע זה כך? מאחר ומתנה יכולה לסמל על כוונה ויחס אישי ומיוחד לחוגגת בת המצווה ולהישאר גם שנים אחרי כמזכרת שמחזירה לאירוע המרגש הזה.

 

מה קונים לבת מצווה?

אם אתם מתלבטים מה לקנות לנערת בת המצווה אך רוצים מאוד להעניק מתנה מוחשית שבאה מהלב, תכלו לעצב מתנה מסוגננת במיוחד מכם. ייתכן וזה נשמע מעט מסובך אך למעשה, בקלות רבה ועם קצת עזרה תכלו להעניק מתנה לבת מצווה אחת ויחידה. הדפס על בד או על כל חפץ אחר המכיל תמונה וכמה מילות אהבה וברכה, יכול להפוך מתנה פשוטה למתנה מיוחדת במינה.

 

מתנה לבת מצווה שזוכרים לשנים:

הוספה של תמונה למתנה הופכת אותה ברגע אחד למתנה אישית שמעלה זיכרונות. כיום, לרוב הנערים יש מגוון של תמונות מכל הגילאים וכל התקופות. אולם, תמונות אלו הנמצאות בטלפון או על המחשב ונשארות אי שם בעולם הווירטואלי והלא מוחשי. הדפסה של תמונה או מגוון תמונות לנערת בת מצווה עם מסגרת יפה, שעון לחדר, קולאז' עם כל החברים והמשפחה, יומן אישי עם כיתוב אישי ותמונה, כרית למיטה, חולצה מגניבה ועוד רבים, האם אפשרויות למתנה בעלת ערך שנשארת שנים.

 

שתף פוסט זה

תגובות