מתנות לתינוקת | חיוך ותמונה
מתנות לתינוקת

מתנות לתינוקת

מתנות לתינוקת

מה קונים לתינוקת שנולדה או תינוקת שחוגגת יום הולדת שנה? שפע ומגוון רחב של רעיונות יעזרו לכם לבחור את המתנה המושלמת לתינוקת!

 

מה לקנות לתינוקת?

מתנה לתינוקת שנולדה, זו דרך מעולה להשתתף בשמחה של ההורים החדשים והמרוגשים. במובן מסוים, הרבה פעמים שאנחנו קונים מתנה לתינוקת, אנחנו קונים גם מתנה להורים ולכן, יכולים להיות רעיונות רבים שמתאימים, כי בסופו של דבר הסימבוליות והכוונה בקניית המתנה, היא זו שבאמת חשובה.

 

מתנה לתינוקת שבאמת צריכים:

אם אתם רוצים לקנות מתנה לכבוד הולדתה של תינוקת שבאמת תסייע גם להורים וגם לקטנה, תכלו לקנות מתנה שהיא שימושית. חשוב לזכור, שההורים, את רוב הפריטים היום יומיים כבר קנו עוד לפני הלידה ולכן, כדאי לחשוב על מה באמת עוד צריך.

 

אחת האפשרויות למתנה לתינוקת שתמיד צריכים, היא בגדים, שכל הזמן מחליפים ולא משנה מה הגדלים, כי התינוקת הקטנה גדלה בקצב מהיר. גרביים מחממות וכייפיות, ביגוד יום יומי, כובע חמוד, שמיכה לשינה או שמיכה לסלון ועוד רעיונות רבים. אם תרצו שהמתנה שלכם תהיה גם אישית, תכלו להפוך אותה לכזאת על ידי הוספה של הדפס כיתוב או תמונה.

 

מה עוד קונים לתינוקת?

מתנה שבטוח תשמח את ההורים ותישאר עם התינוקת למשך שנים, יכולה להיות תמונה עם כיתוב אישי וברכה מהלב על גבי מסגרת יפה ומעוטרת. למעשה, אפילו תמונה עם כיתוב על לוח קנבס, תהיה מרגשת במיוחד ותישאר תלויה על הקיר להזכיר להורים את התקופה המרגשת הזו בחייהם.

 

עם תמונות אפשר לייצר שפע של מתנות מיוחדת ומרגשות. לדוגמא, תכלו לעשות להורים אלבום תמונות, כזה כמו של פעם, מעוטר באופן יפיפה, עם כמה תמונות בודדות ומקום למלא עוד מלא תמונות לאורך השנים, עם גדילתה של התינוקת הקטנה.

 

שתף פוסט זה

תגובות