מתנת גיוס | חיוך ותמונה
מתנת גיוס

מתנת גיוס

יום הגיוס הוא יום מרגש במיוחד, הן עבור המתגייס עצמו והן עבור הסביבה הקרובה אליו. בדרך כלל, ביום זה נהוג לקנות מתנה כלשהי למתגייס הטרי – כזאת שתסייע לו לצלוח את הימים הראשונים בצבא ואת תקופת הטירונות. אז אילו מתנות גיוס ניתן לקנות למתגייסים הטריים? לפניכם מספר רעיונות טובים למתנת גיוס מתוך הקטלוג שלנו ב"חיוך ותמונה", אשר לא רק יחממו את הלב של מקבל המתנה, אלא גם יסייעו לו מאוד בדרכיו הראשונות בצבא.

תיק כלי רחצה

התקופה הראשונית בצבא בכלל ותקופת הטירונות בפרט, מלווה לרוב בתחושה של כאוס, הנגרם כתוצאה מחוסר זמן. עניין זה מחייב את המתגייסים הטריים להתנהל בצורה מהירה ומסודרת, בייחוד בשעות הערב – בהן הם מקבלים זמן מוקצב מאוד לעניינים כמו שיחות טלפון ומקלחת. תיק כלי רחצה הוא מתנת גיוס נהדרת, שכן הוא יסייע למתגייס הטרי לארגן מהר את הציוד למקלחת ולייעל את הזמן המועט העומד לרשותו.

סל כביסה עם תמונה והקדשה

בצבא לרוב לא קיימים שירותי כביסה, עניין המחייב את החיילים לשמור את הבגדים המלוכלכים שלהם בשקית כלשהי, עד שתהיה להם אפשרות לכבס אותם. סל כביסה עם תמונה והקדשה לא רק יסייע לחייל הטרי בארגון הכביסה המלוכלכת, אלא גם יהווה מזכרת נעימה ומחממת לב מהבית.

חוגרון עם תמונה וכיתוב

חוגרון הוא מתנת גיוס מצוינת, שכן מדובר במוצר שמטרתו לשמור על החוגר שהחייל מקבל בעת הגיוס. חשוב להבין כי אובדן של הרס של החוגר, עלול לעלות למתגייס הטרי בסנקציה כזאת או אחרת, ומסיבה זו, מדובר באחת ממתנות הגיוס הפרקטיות ביותר שקיימות כיום. בדומה לסל כביסה עם תמונה והקדשה, גם חוגרון המכיל תמונה וכיתוב כלשהו ישמשו כמעין תזכורת נעימה מהבית עבור החייל.

 

שתף פוסט זה

תגובות