ברכה מרגשת לגיוס | חיוך ותמונה
ברכה מרגשת לגיוס

ברכה מרגשת לגיוס

עבור מרבית האנשים, יום הגיוס מהווה מעין סיפתח לתקופה ערכית של נתינה והתבגרות – הן פיזית והן נפשית. מסיבה זו, במרבית המקרים, נהוג להכין ברכה מרגשת למתגייס הטרי, אשר תלווה אותו במהלך החודשים הראשונים לשירות הצבאי שלו, ולעיתים קרובות גם עד סוף השירות. בשל העובדה כי התקופה הראשונית בצבא מתאפיינת בלא מעט אי סדר ואף כאוס, רצוי מאוד להעניק למתגייסים ברכות מרגשות לגיוס על גבי פריטים שהם יוכלו להשתמש בהם. לפניכם כמה רעיונות לפריטים כאלה, מתוך קטלוג המוצרים שלנו ב"חיוך ותמונה".

שמיכת פליז עם תמונה וכיתוב

על אף שהצבא מספק לחיילים מצעים ושמיכות, מרבית החיילים יעדיפו להביא את המוצרים האלה מהבית בשל שלל סיבות שונות. הכנת שמיכת פליז עם תמונה וכיתוב מרגש, לא רק תחמם את החייל הטרי פיזית בלילה, אלא גם תגרום לו לשמוח ולחייך בכל פעם שיראה את הברכה המרגשת לגיוס.

כיסוי דסקית עם כיתוב

כיסוי דסקית עם כיתוב משמש כמתנה פרקטית במיוחד, שכן לפי הנהלים בצבא, יש לכסות את הדסקית עם כיסוי כלשהו על מנת למנוע ממנה "להחזיר אור" ולבלוט. על הכיסוי לדסקית ניתן לכתוב שלל ברכות קצרות – מרגשות או מצחיקות – וכך למעשה לספק למתגייס הטרי מתנת גיוס פרקטית במיוחד, המכילה גם ברכה מרגשת לגיוס.

תיק איפור עם תמונה והקדשה

תיק איפור מהווה מתנת גיוס נהדרת למתגייסות טריות, וכאשר הוא מלווה בברכה מרגשת לגיוס – מדובר ברווח כפול. על תיק האיפור ניתן לכתוב מגוון של ברכות שונות ואף לשלב תמונה, אשר תזכיר למתגייסת הטרייה את הבית ותסייע לה לצלוח תקופות מעט יותר מאתגרות בצבא. מדובר לא רק במתנה נחמדה המכילה ברכה מרגשת לגיוס, אלא גם במתנה פרקטית, אשר תסייע למתגייסת לארגן את התיק הצבאי שלה באופן נוח ופשוט יותר.

 

שתף פוסט זה

תגובות