מתנת גיוס לחברה | חיוך ותמונה
מתנת גיוס לחברה

מתנת גיוס לחברה

אין ספק כי יום הגיוס הוא יום המלווה בשמחה והתרגשות גדולה, אך עם זאת, גם במעט חששות – בייחוד של המתגייסים הטריים. ייתכן כי מסיבה זו, נהוג מאוד להביא מתנת גיוס כלשהי למתגייסת  או למתגייס הטריים, אשר תזכיר להם את הבית, את בן או בת הזוג ואת החברים, ותשמח אותם ברגשים מעט קשים יותר בצבא. אצלנו, ב"חיוך ותמונה", תוכלו למצוא מגוון של מתנות גיוס לחברה שלכם, אשר יחממו את הלב שלה ויסייעו לה מאוד בצעדיה הראשונים בצבא. לפניכם כמה דוגמאות למתנת גיוס לחברה. 

תיק איפור עם תמונה והקדשה

אנשים רבים חושבים כי למתגייסות הטריות אין זמן לעסוק בטיפוח או באיפור, אך עם זאת, כדאי לדעת כי לפני יציאות הביתה או בעת הישארות בבסיס בסופ"ש, לחיילים יהיה לרוב זמן פנוי לעצמם, בו יוכלו לקרוא, לשחק או אף לעסוק בתחביב כלשהו – כמו למשל איפור. אם החברה שלכם אוהבת במיוחד איפור, תיק איפור עם תמונה והקדשה יהווה מתנת גיוס נהדרת עבורה.

מגבת גוף סקוצ' עם רקמה

מגבת גוף עם סקוצ' היא אולי מתנת הגיוס השימושית ביותר שתוכלו לקנות לחברה שלכם, בעיקר בשל העובדה שזמן המקלחת בצבא הוא לרוב קצר ביותר ומתאפיין בלא מעט כאוס – שכן קיימות לא מעט חיילות אשר צריכות להספיק להתקלח בזמן קצר ומוקצב. אם אתם מתלבטים לגבי רכישת מתנת גיוס לחברה שלכם מבין מגוון של מתנות שונות, קחו בחשבון כי זוהי אחת ממתנות הגיוס הפרקטיות ביותר שתוכלו לרכוש לה.

לוח שעם עם תמונה

לוח שעם עם תמונה הוא אולי לא מתנת הגיוס הפרקטית ביותר שתוכלו לרכוש לחברה שלכם, אך עם זאת, מדובר במתנה מרגשת במיוחד, אשר תשמח את החיילת, תזכיר לה את הבית ותסייע לה להתעודד בתקופות קשות. מסיבה זו, מדובר במתנת גיוס נפלאה לחברה שלכם.

 

שתף פוסט זה

תגובות