מתנת גיוס לחבר | חיוך ותמונה
מתנת גיוס לחבר

מתנת גיוס לחבר

אחד הדברים הנחמדים ביותר ביום הגיוס, הוא שהמתגייסים זוכים לקבל מתנות גיוס שימושיות ונחמדות, אשר לא רק ישמשו אותם בזמן השירות עצמו, אלא גם יזכירו להם את הבית, את בנות או בני הזוג ואת החברים שלהם. כיום קיימות מגוון של מתנות גיוס שניתן לרכוש למתגייסים הטריים. עם זאת, חשוב לזכור כי לא כל מתנות הגיוס הללו הן בהכרח מתנות איכותיות, טובות או פרקטיות, אשר ישמשו את המתגייס הטרי בדרכו החדשה. אצלנו, ב"חיוך ותמונה", קיים מגוון רחב של מתנות גיוס שונות, איכותיות ושימושיות, אשר יכולות להתאים לכל מתגייס ולצרכים האינדבידואליים שלו. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

מתנת גיוס לחבר – איזו מתנה כדאי לקנות?

לפני שאנו ניגשים לרכישת מתנות גיוס לחברים שלנו, חשוב מאוד לתת את הדעת על הצרכים שלהם – הן הפיזיים והן הנפשיים. בעוד שיש חיילים ששמחים מאוד להכיר אנשים חדשים, קיימים גם חיילים העשויים להרגיש בדידות בתקופה הראשונית שלהם בצבא. עבור חיילים כאלה, למשל, רצוי לבחור במתנה המכילה הקדשה או ברכה כלשהי, כמו למשל חולצה עם תמונה וכיתוב, שמיכת פליז עם תמונה וכיתוב, כיסוי דסקית עם הקדשה ועוד, אשר יזכירו להם את הבית ויפיגו מעט את תחושת הבדידות שלהם.

פרקטיות היא מילת המפתח

בעת רכישה של מתנת גיוס לחבר שלכם, כדאי מאוד לתת את הדעת על מידת הפרקטיות של המתנה. אם הוא צפוי לבלות בשטח הרבה זמן, ייתכן כי מגן סיליקון לפלאפון עם תמונה יהיה מתנת גיוס נהדרת עבורו. אם הוא מתעתד לבלות זמן רב בבסיס – ניתן לרכוש עבורו סל כביסה עם כיתוב ותמונה. אביזרים נוספים כמו כרית צוואר לנסיעות, מחזיק מפתחות עם הקדשה, מצית עם הקדשה ועוד, עשויים להיות גם הם מתנות גיוס נהדרות, אשר ישמשו את החייל הטרי ויסייעו לו מאוד בדרכו הראשונית בצבא.

 

שתף פוסט זה

תגובות